גידי בר זכאי

גידי בר זכאי הוא רואה חשבון ומשפטן בעל מומחיות בתחומי דיני המס ותכנון מיסוי. בנוסף לידע המקצועי רחב ההיקף והמתעדכן ללא הרף, לבר זכאי ניסיון עשיר בתחום, בין השאר בעמדות מפתח ברשות המסים, ואת כל אלה הוא מביא לידי ביטוי במגוון הרחב של השירותים אותם מספק המשרד שהקים ללקוחות עסקיים ופרטיים.

הרפורמות המקיפות שקידם בר זכאי במסגרת עבודתו במס הכנסה

במשך שנים רבות עבד גידי בר זכאי ברשות המסים, והגיע בה לעמדות מפתח שהבולטת שבהן היא סמנכ”ל בכיר לעניינים מקצועיים. החותם שהותיר בר זכאי במס הכנסה נובע גם מהיוזמות הרבות שקידם במהלך עבודתו, ובהן הרפורמה המשמעותית במסגרת חגיגות ה-60 שנה לישראל (שהפכה את המדינה למושכת יותר עבור עולים חדשים ותושבים חוזרים, וזאת במטרה להשביח את ההון האנושי כאן). בנוסף הוביל בר זכאי חקיקה שתאפשר התמודדות עם המשבר הפיננסי העולמי בתחילת המאה ה-21, וזאת באמצעות תמריצי מס להשקעות מבחוץ והגדלת הנזילות של החברות הישראליות דרך כלים מתחום המסים.

משרד הבוטיק גידי בר זכאי יועצים: יחס אישי לכל לקוח

לאחר פרישתו מרשות המסים, הקים בר זכאי משרד לייעוץ בנושאי מיסוי. ביחד עם הצוות המקצועי במשרד, מקפיד בר זכאי להעניק יחס אישי לכל לקוח ולקוח, ליווי צמוד לאורך כל הדרך, לחימה חסרת פשרות למען האינטרסים של הלקוחות והכל כמובן בדיסקרטיות מוחלטת אשר מתבקשת לנוכח רגישות הנושאים בהם מטפל משרד הבוטיק.

ההיכרות ארוכת השנים, מבפנים, עם רשות המסים, תורמת אף היא להישגים המקצועיים של משרד גידי בר זכאי יועצים, ומבטיחה ללקוחות פתרונות מיטביים בכל מצב. בין הנושאים בהם עוסק המשרד שהקים וטיפח בר זכאי ניתן לציין הליכי גילוי מרצון (מקרים שבהם טובת הלקוח מחייבת פנייה לרשות המסים ו”התוודות” על חטאי עבר, וזאת על-מנת להימנע מהליכים פליליים ונזקים כספיים חמורים), מיסוי מקרקעין, מיסוי בינלאומי, זכויות והטבות לתושבים חוזרים, פרה רולינג (בקשה מרשות המסים לספק החלטה מקדמית בנוגע לצעד עסקי כזה או אחר, כדי לקחת בחשבון מראש את היבטי המיסוי), מיסוי תאגידים, היבטי מיסוי במיזוגים ופיצולים, פטור מניכוי מס במקור ועוד.

דילוג לתוכן