חוקים להטסת רחפנים – הדברים שכדאי לדעת

אומנם זה נכון שלפעמים נדמה לכם שאנשים פשוט לוקחים רחפן ומתחילים להטיס אותו, אך בפועל זה לא לגמרי כך. בפועל אנחנו רואים שאותם אנשים שמטיסים רחפנים עברו קורס, הוציאו רישיון וגם קיבלו את כל האישורים הנדרשים. היום יש כבר לא מעט חוקים שונים להטסת רחפנים שנקבעו על ידי רת”א – רשות התעופה האזרחית, והסיבה לכך ברורה: חוקים להטסת רחפנים באים להגן על המטיסים עצמם ועל המרחב. החוקים מתחלקים לשתי קטגוריות שונות והן “עשה” ו”אל תעשה”, שכן יש פעולות שצריך לעשות, כמו לשמור על מרחק ופעולות שאסור לעשות, כמו לצלם בשטח הפרט. 

חוקים להטסת רחפנים והשאלה איך מוציאים רישיון להטסת רחפן 

אם גם אתם, כמו לא מעט אנשים אחרים, מתעניינים היום באופציה של הוצאת רישיון להטסת רחפן, אפשר להבין מדוע אתם תוהים לאן צריך לפנות. האמת היא, שיש מגוון רחב של אפשרויות בתחום הזה, כי כאמור, הרבה אנשים מתעניינים בנושא. חשוב לדעת שכדי להוציא רישיון רצוי מאוד לעשות קורס מסודר ומקצועי שבו תלמדו, בין היתר, את כל החוקים הקיימים להטסת רחפנים. בנוסף, כמובן שקורס להוצאת רישיון רחפן יכלול לא רק היכרות עם חוקים להטסת רחפנים, אלא גם הרבה שיעורים מעשיים כך שבסופו של דבר באמת תדעו להטיס את הרחפן שברשותכם. 

שימו לב לאיזה קורס אתם נרשמים 

למען האמת, כדי להכיר את החוקים השונים להטסת רחפנים אתם לא חייבים לעשות קורס, כי תמצאו אונליין את פירוט החוקים. יחד עם זאת, כדי ללמוד את החלק המעשי וכדי להוציא בסופו של דבר רישיון רחפן פרטי, אתם בהחלט צריכים להירשם לקורס מסודר, ויפה שעה אחת קודם. חשוב לדעת שלמרות שיש קורסים שונים שתוכלו לעשות בתחום הזה, כמובן שלא כולם מספיק טובים. לכן, מעבר לכך שצריך לבדוק האם הקורס כולל התעסקות בנושא החשוב של חוקים להטסת רחפנים, יש גם לברר האם הקורס מומלץ. אתם תראו שכאשר יהיה לכם רישיון להטסת רחפן תוכלו ליהנות מאוד מהעניין הזה, אז למה לדחות את הוצאת הרישיון הדרוש לכם? 

דילוג לתוכן