מה אומר חוק המכר איחור במסירה? 

קניתם דירה מקבלן והוא פשוט לא מוסר לכם אותה? הוא מאחר ודוחה שוב ושוב את העניין? אם כך, ברור מדוע אתם תוהים מה ניתן לעשות בנידון. כדאי שתדעו שאתם לא היחידים שמתמודדים עם הנושא הזה, כי עובדה היא שקיים חוק המכר איחור במסירה. במסגרת חוק המכר שעוסק באיחור במסירת הדירה, אנחנו רואים שיש תנאים ברורים שקובעים מתי הקבלן צריך להתחיל לשלם, כמה ואיך. אומנם זה נכון שיכולות להיות סיבות אובייקטיביות שבגללן הקבלן יאחר במסירת הדירה, אך כאשר לא מדובר על סיבה לגיטימית, מישהו צריך לתת לקונה פיצוי, וזה הקבלן. 

האם בנושא של חוק המכר איחור במסירה כדאי לקבל שירות ועזרה? 

חוק המכר איחור במסירה הוא נושא שמטריד רבים שכן בפועל, במדינת ישראל, לא פעם קורה שהקבלן לא לגמרי עומד בזמנים ובכל ההבטחות שלו. לכן חשוב שתדעו לא רק שקיים חוק המכר בכל מה שנוגע לאיחור במסירה, אלא גם ניתן להיעזר באנשי מקצוע מתאימים כדי להגדיל את הסיכוי לקבל פיצוי. מדובר על תחום משפטי שעלול להיות סבוך לעיתים, כי למרות שקיים חוק המכר איחור במסירה, טבעי שהקבלנים עצמם יעשו הכול כדי להתחמק מפיצוי לקונים. מצד שני, אם בגלל האיחור במסירת הדירה הקונה צריך לשלם שכר דירה במקום אחר לאורך חודשים ארוכים, ברור שכן מגיע לו פיצוי, והקבלן הוא זה שצריך לשלם. 

שירותים משפטיים יעילים 

יש לכם בעיה עם קבלת הדירה? קראתם בעצמכם את חוק המכר בכל מה שנוגע לאיחור במסירה ונדמה לכם שמגיע לכם פיצוי? כדאי שתדעו: היום קיימים שירותים משפטיים אונליין שזמינים עבורכם ובהחלט כדאי לעשות בהם שימוש. שירותים משפטיים אונליין זמינים בכל עת ולרוב הם ניתנים על ידי אנשי המקצוע הכי טובים שיש, כך שלא תצטרכו להתמודד עם העניין הזה לבד. בנוסף, הרעיון של להתמודד עם הנושא הזה בעזרת שירותים משפטיים מקוונים יכול לחסוך לכם לא מעט התעסקות וזמן, אז איפה כאן הדילמה? אל תדחו את הדברים, היעזרו במומחים ותוכלו לקבל את הפיצוי שמגיע לכם. 

דילוג לתוכן