כמה עולה שירות של עורך דין לשון הרע?

חוק לשון הרע הופך להיות חוק שנמצא בשימוש רב יותר ככל שהאינטרנט הופך למאגר מידע גדול ונפוץ יותר. היום ניתן למצוא כל דבר באינטרנט, ודברי לשון הרע והכפשות אשר מופצים ברשת יכולים לגרום לנזק רב מאוד לכל אדם, ארגון או מוסד.

לכן היום ניתן לראות כיצד עורך דין לשון הרע הופך להיות מבוקש יותר מיום ליום, ואיך רבים מבינים כי לעיתים זו הדרך היחידה להתמודד עם לשון הרע שהופץ נגדם וגורם להם נזק, או לפחות לקבל פיצויים מתאימים בגין אותו נזק.

יחד עם זאת, עבור רבים שאלת המחיר של עורך הדין הינה מהותית מאוד. לא כל אחד יכול לעמוד בהוצאות משפטיות גבוהות מאוד, ולכן רבים רוצים לדעת במה זה כרוך לפני שהם נכנסים לזה.

לפני הכל – פגישת ייעוץ ראשונית

לפני שאתם בכלל ניגשים לתביעה משפטית עליכם לפנות אל עורך דין לשון הרע לפגישת ייעוץ בה הוא יבחן את המקרה ויאמר לכם האם בכלל יש כאן עילה לתביעה והאם זה שווה את המאמץ, האם בסופו של דבר הפיצויים שתקבלו יעלו על ההוצאות המשפטיות וכמובן, יעניק לכם הצעת מחיר מלאה לכמה יעלו השירותים המשפטיים שלו בתיק כמו זה.

העלות של פגישת ייעוץ ראשונית עם עורך דין יכולה לעמוד על בין 1,500 ₪ לבין 5,000 ₪, הכל תלוי בעורך הדין אליו אתם ניגשים, הניסיון שלו, המוניטין שלו ועוד.

מודל התשלום – גלובלי או לפי שעות לחיוב?

עוד דבר שחשוב לבדוק בכדי לדעת כמה יעלה לכם השירות של עורך הדין הוא מודל התשלום שלו. ישנם עורכי דין שיעניקו לכם הצעת מחיר לתשלום על התיק כולו, עד לסיום ההליך המשפטי, וכאלו אשר ידרשו תשלום על פי שעות עבודה, ויוכלו להעריך מראש כמה שעות עבודה זה יקח, אך קחו בחשבון שזה יכול לקחת גם יותר.

כדאי לקבל הצעות מחיר לפי שני המודלים וכך תוכלו לדעת בצורה טובה יותר מה מתאים לכם ואיזה מודל יאפשר לכם לקבל את השירותים המשפטיים להם אתם זקוקים במחיר המשתלם ביותר.

דילוג לתוכן