נהיגה תחת השפעת סמים

נהיגה תחת השפעת סמים היא מסוכנת, לא רק לנהג עצמו אלא גם לסביבה, ולכן מדובר בתחום בו אין שום רחמים וגבולות נוקשים מאוד. נהיגה תחת השפעת סמים יכולה להשפיע עליכם מבחינת החוק באופן מהותי מאוד ויכולה להיות לה השפעה עליכם לא רק בהווה אלא גם בעתיד.

לכן, אם הסתבכתם בנהיגה תחת השפעת סמים, גם אם מדובר בכמות קטנה מאוד, פנו אל עורך דין מהר ככל האפשר. עורך דין מקצועי ילווה אתכם לאורך כל הדרך, יאפשר לכם להיות בטוחים כי אתם מקבלים את כל הזכויות המגיעות לכם במסגרת התהליך ומגיעים לתוצאה הטובה ביותר שניתן בהתאם לחומרת העבירה והאישומים.

ליווי ראשוני

ישנה חשיבות גדולה מאוד לליווי הראשוני של עורך הדין. לעיתים בשלבים הראשונים של התהליך יכול להיות מהותי מאוד. בשלבים של המעצר, החקירה וכל התהליך חשודים רבים מבצעים טעויות קריטיות אשר להן תהיה השפעה רבה בהמשך, במיוחד אם הם תחת השפעה של סמים.  לעיתים תחת השפעה כזו יכולה להיות התנהגות אגרסיבית ואולי אפילו אלימה, התנגדות למעצר, חקירה שהממצאים שלה לא יהיו קבילים ועוד, ולכן אם אתם חשודים בעבירות של נהיגה תחת השפעת סמים הדבר הראשון והחשוב ביותר שאתם צריכים הוא לבחור עורך דין מקצועי אשר ילווה אתכם כבר מההתחלה, ולאורך כל הדרך.

ייצוג משפטי מקצועי

כמובן, חשוב מאוד לבדוק היטב את עורך הדין, ולא לבחור מיד בעורך הדין הראשון שאתם מוצאים. בדקו את הניסיון של עורך הדין, בדקו את המוניטין שלו, הצלחות בתיקים דומים אחרים וכל בדיקה נוספת שאתם יכולים לבצע בכדי להיות בטוחים כי אתם מקבלים את הייעוץ המשפטי המקצועי והטוב ביותר ובוחרים עורך דין אשר יעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

בנוסף, אם אתם מכירים אנשים אשר נאשמו בעבירות דומות כדאי מאוד לפנות אליהם ולבקש המלצות על עורך הדין שליווה אותם. חוות דעת כאלו, המגיעות מתוך ניסיון אישי, יהפכו את החיפוש אחר עורך דין לפשוט ומוצלח יותר. הרבה יותר.

דילוג לתוכן