כל מה שצריך לדעת כשחושבים לפנות אל עו”ד נזיקין

 

אדם שלא עבר תאונה לא באמת יוכל להבין את הקושי שאיתו מתמודד מי שכן עבר טראומה כזאת. אומנם רוב האנשים חושבים שמדובר רק על טראומה ברמה הפיזית, אך בפועל זה כלל לא נכון, שכן קיימת גם ההתמודדות הנפשית שאינה פשוטה. לכן, במידה וגם אתם עברתם תאונה כלשהי, הפכתם לנכים וכעת אתם תוהים מה תוכלו לעשות בנידון כדי להקל על עצמכם, כדאי שתדעו ששיחה עם עורך דין לענייני נזיקין תמיד תוכל לעזור. עו”ד נזיקין ישמח לקבל מכם את כל הפרטים של האירוע כדי להבין האם באמת יש עילה לתביעה וכדי לראות כמה פיצויים תוכלו לבקש.

מה הקשר בין עו”ד נזיקין ובין הסיכוי לקבל פיצויים הולמים?

אם חשבתם לרגע שכל עורך דין לענייני נזיקין יוכל לעזור לכם באותה הדרך לקבל את הפיצויים שמגיעים לכם, דעו שזה לא לגמרי מדויק. יש משמעות לשאלה מי הוא אותו עו”ד נזיקין שבידיו אתם מפקידים את המשימה לטפל בעניינים שלכם ולכן כדאי שתבדקו היטב אל מי אתם פונים. עורך דין מקצועי לענייני נזיקין צריך להיות:

  • כמה שיותר מנוסה
  • אדם מוכר, מוערך ובעל מוניטין בתחומו
  • זמין עבורכם

ובנוסף, רצוי גם להיפגש איתו אישית ולראות שהוא אכן יוצר אצלכם רושם טוב, כי רק כך תדעו שאתם בוחרים עורך דין שיעשה הכול למענכם.

האם אפשר לקבל שירות כזה במחיר סביר?

לפנות אל עו”ד נזיקין זו נשמעת לכם הוצאה כלכלית גדולה שעלולה להיות כבדה מידי? לא יודעים כמה הגיוני לשלם ומהם תנאי התשלום? אם כך, כדאי שתדעו שאנחנו יכולים להבין ללבכם. לבחור עורך דין זה לא עניין פשוט, אך מסובך עוד יותר להבין כמה הגיוני לשלם לו. לכן יש טעם לדבר עם יותר מעורך דין אחד, כי אם יש באפשרותכם לעשות השוואת מחירים, למה שתוותרו על כך? בדרך כזו תוכלו לחסוך לא מעט כסף ולכן יש בכך טעם. זכרו שלא תמיד אם תבחרו את עוה”ד עם התעריפים הכי יקרים שיש זה אומר שהוא ייתן לכם שירות טוב יותר מעורכי דין אחרים.

דילוג לתוכן