האם כדאי לך להיות עו”ד פשיטת רגל בישראל? 

עריכת דין זה מסוג אותם התחומים שהרבה מאוד אנשים מתעניינים בהם, ולא מעט אנשים גם בחרו ללמוד אותם. לכן, אם אתה נמצא היום בשלב שבו אתה חושב על מקצוע לעתיד, ברור מדוע אתה תוהה האם כדאי לך להיות עורך דין לענייני פשיטת רגל. לצערנו הרב, לא אחת קורה שאנשים בישראל עושים טעויות כלכליות שמובילות אותן לחשוב על אפשרות כמו פשיטת רגל, כך שאין ספק שלא תחסר לך פרנסה בתחום הזה. כמו כן, מי שבוחר להיות עו”ד פשיטת רגל יודע שהוא גם בוחר מקצוע שיש בו סיפוק, כי כמובן שתוכל לעזור, במהלך הקריירה שלך, ללא מעט אנשים. 

איפה כדאי לך ללמוד כדי להיות עו”ד פשיטת רגל מוביל? 

אם את חושב להיות עורך דין לענייני פשיטת רגל, אתה בוודאי מודע לעובדה שזה לא מספיק להיות עו”ד שלמד את התחום הזה, שכן אתה צריך איש מקצוע רציני וטוב. לכן, מעבר ליכולות האישיות שלך ולהשקעה שלך בלימודים ובעבודה, כמובן שיש טעם לבדוק גם איפה אתה לומד את הנושא. כדי להיות עו”ד פשיטת רגל אתה לא חייב להירשם היום רק לאוניברסיטה כזו או אחרת, שכן בימינו אפשר גם ללמוד במכללות שונות. יש לכך לא מעט יתרונות, כמו העובדה שתוכל להתקבל ללימודים הרבה יותר בקלות, כך שבהחלט שווה לבדוק מקרוב את האפשרות הזאת. 

האם כדאי להקים מיד משרד עצמאי? 

אנשים שחושבים להיות עורכי דין לענייני פשיטת רגל תוהים, בדרך כלל, האם מיד עם תום הלימודים כדאי להם להקים משרדים פרטיים. כמובן שאין על כך תשובה אחת נכונה, שכן כל אחד צריך לבדוק את הדברים מנקודת המבט שלו. מה שכן, בהחלט יש היגיון בדחיית הקמת המשרד הפרטי, כי אם אתה יכול תחילה ללמוד מניסיונם של אחרים ולצבור ניסיון, למה שלא תעשה זאת? להיות עו”ד פשיטת רגל עם הרבה פרנסה בימינו זה לא דבר פשוט ולכן בהחלט כדאי שתיקח את הזמן ותסלול לעצמך את הדרך לקריירה מעניינת וללא מעט לקוחות שיפנו אליך בעתיד. 

דילוג לתוכן