מתי עורך דין הטרדה מינית הוא הכתובת? 

לעבור הטרדה מינית זה משהו שלא פשוט להתמודד איתו והוא עלול להשפיע על מהלך כל החיים. לרוב נשים חשופות לכך הרבה יותר מאשר גברים, והאמת היא, שזה עלול לקרות בכל מקום. הטרדה מינית עלולה להתרחש בתוך המשפחה, בעבודה ואפילו ברחוב, ומה שבטוח זה שאישה שסבלה מהטרדה מינית לא צריכה לשתוק על כך. מצד שני, להתמודד לבד מול בוס שמטריד מינית זה לא עניין פשוט וכולנו מודעים לכך. האישה לרוב חוששת לאבד את מקום עבודתה ולכן נשאלת השאלה: מה עושים? כדאי שתדעי גם את: אם עברת הטרדה רצוי שתפני אל עורך דין הטרדה מינית, ויפה שעה אחת קודם. 

איזה עורך דין הטרדה מינית יוכל לעזור לך? 

כמובן שיש בישראל של ימינו לא מעט עורכי דין לענייני הטרדה מינית ולכן אפשר להבין מדוע את מתלבטת במי מהם כדאי לבחור. האם כל עורך דין הטרדה מינית יידע איך לעזור לך? והאם צריך ניסיון ספציפי בתחום ההטרדה המינית או שלהיות עו”ד כללי זה מספיק? האמת היא, שאם את מחפשת לך עורך דין לענייני הטרדה מינית, רצוי שתבדקי עד כמה הוא מנוסה. האם, לדוגמה, כבר יצא לו לטפל בתיקים שדומים למקרה שלך? והאם הוא הצליח לגרום לבית המשפט להעניש בחומרה מטרידים אחרים שמולם הוא התמודד בעת ייצוג לקוחותיו? 

כמה זמן נמשך הליך משפטי כזה? 

מעבר לכך שבוודאי תרצה למצוא לך עורך דין הטרדה מינית משכמו ומעלה, טבעי שגם תרצי לדעת לאיזה הליך את נכנסת וכמה זמן זה יכול להימשך. בדרך כלל הליכים כאלה הינם מורכבים, קשים מנטלית והם גם דורשים רמה מסוימת של חשיפה בפני בית המשפט. עם זאת, חשוב לזכור שזו הדרך החוקית היחידה שבעזרתה אפשר לגרום למטריד לתת את הדין על מעשיו. חשוב לבחור כמה שיותר מהר עורך דין מקצועי לענייני הטרדה מינית ולהתחיל את ההליך מהר. הזמן לא משחק לטובתך במקרים כאלה ולכן, למרות שמדובר על התמודדות לא פשוטה, כדאי שתתחילי בכך כבר ברגעים אלו ממש.  

דילוג לתוכן