עורך דין חוזים והסכמים – האדם שיראה את כל הפרטים הקטנים בשבילכם

דיני חוזים הם אולי אחד מהתחומים הכי מורכבים וקשים לעיכול בעולם המשפטי. כל כך הרבה דרישות, נקודות למיקוח ומכשולים שיכולים להשפיע על חייהם של אנשים לאורך שנים. האתגר בדיני חוזים הוא למצוא עורך דין חוזים והסכמים שלו כישורים הולמים לתחום העיסוק הספציפי בו אתם רוצים לסגור עסקה לדוגמה נדל”ן או דיני משפחה, ואיתו להביא לידי ביטוי את כל הצרכים השונים שלכם במהלך העבודה על כתיבת החוזה. באופן כללי זו יכולה להיות נקודת הפתיחה הכי טובה שלכם למשא ומתן שיישא פירות.

מה הוא תחום האחריות של עורך דין חוזים והסכמים

עורך דין חוזים והסכמים פועל על פי רוב בשלושה תחומי עיסוק עיקריים:

  1. ניהול משא ומתן בשמכם. זאת כמובן לאור דיון מקדים אותו ניהלתם ובו עלו כל הדרישות שיש לכם במשא ומתן. עורך הדין יכול להציג את הדברים בצורה הוגנת וכך להגיע להסכמות המתאימות לכם.
  2. עיון בחוזה ומציאת נקודות הטורפה שיכולות לסכן אתכם. חתימה על חוזה ללא עורך דין עלולה להיות בכמה הרסנית שתחייב אתכם לעוד שנים ארוכות לעמוד בתנאים שלא מתאימים לכם.
  3. מימוש חוזים קיימים. אם יש לכם חוזה חתום ואתם לא זוכים לראות את ההסכמות שבו יוצאות לפעול, עורך דין חוזים והסכמים הוא האדם המתאים למיצוי הזכויות שלכם, בבית המשפט או במשא ומתן אל מול הצד השני.

ליווי אישי, חשאי ואחראי – לאורך הדרך

הציפייה להיכנס לדין ודברים עם גורמים שונים אודות הסכמות משפטיות, ללא ליווי משפטי ולהגיע להישגים הנדרשים יכולה להיות אשליה מסוכנת. לא רק שאתם תיקחו החלטות לא מושכלות, אלא שהחלטות אלו ילוו אתכם לאורך שנים ארוכות. ולכן לא משנה עד כמה אתם בטוחים בעצמכם ומבחינים בין עיקר לטפל בנושאי חוזים, לעולם לא תוכלו להיות מוגנים משפטית בצורה מלאה ללא ליווי של עורך דין מוסמך. זו היא השקעה של משאבים כלכלים בהווה אותה אתם תוכלו להעריך רק עם כניסתו לתוקף של החוזה, והחלתו בחיים שלכם.

דילוג לתוכן