אל תוותרו על שירותיו של עורך דין לשון הרע

כל מי שמנהל עסק יודע שלבנות את המוניטין של העסק זה לא עניין של מה בכך. למעשה, לפעמים זה לוקח אפילו שנים ולכן, אם מישהו פוגע בשמו הטוב של העסק, טבעי שנכעס על כך מאוד ונרצה שהוא ייתן את הדין על מעשיו. זה נשמע לכם מוכר? מישהו מנסה לפגוע בשמו הטוב של העסק שלכם ואתם תוהים מה תוכלו לעשות? אם כך, כדאי לדעת: עורך דין לשון הרע הוא הכתובת עבורכם במקרה כזה. עורך דין שעוסק בענייני לשון הרע מכיר את החוק, כך שבהתאם לנתונים שתעבירו לו הוא יידע לומר לכם האם יש עילה לתביעה, כמה כסף אתם יכולים לתבוע בתור פיצויים והאם יש לכם סיכויים ממשיים לזכות. 

לבחור בקפידה עורך דין לשון הרע 

אחת מהמשימות הכי מורכבות שיש כאשר מחפשים עורך דין לענייני לשון הרע, זה לבחור את האדם הנכון למשימה. ראשית, אם אתם זקוקים לסיוע בתחום הזה אל תתפשרו על עו”ד שהמומחיות שלו היא אחרת, שכן יש משמעות אדירה להבנה המעמיקה בתחום הזה. שנית, אם אתם עורך דין לשון הרע ומתלבטים, רצוי שתבררו מראש האם מדובר על עו”ד: 

  • שמגיע עם הרבה מאוד שנות ניסיון 
  • שיש לו כמה שיותר ממליצים 
  • שיכול להיות זמין לטיפול בתיק שאתם מניחים על שולחנו כמה שיותר מהר 

בנוסף, בהחלט רצוי להיפגש עם עוה”ד ולהתרשם ממנו באופן אישי, כי אין כמו רושם ראשוני כדי להבין האם אתם במקום הנכון או לא. 

האם שכר הטרחה של עוה”ד חייב להיות גבוה? 

עד היום מעולם לא יצא לכם לפנות לעורך דין לענייני לשון הרע ואתם חוששים שתשלמו הון עתק? אם כך, בוודאי תשמחו לדעת שזה לא תמיד מדויק. כיוון שיש היום לא מעט עורכי דין שמציעים שירות דומה בכל עיר בישראל, ניתן לומר שיש ביניהם גם תחרות לא קטנה. תוהים מה זה אומר? פשוט מאוד: שכדאי לדבר עם יותר מאיש מקצוע אחד, כי לכל עורך דין לשון הרע יש את התעריפים שלו ואין סיבה לשלם ביוקר. 

דילוג לתוכן