איך עורך דין יוכל לעזור לכם?

יש רגעים בחיים שבהם לא תמיד נוכל להתמודד לבד עם כל מה שקורה לנו. אם, לדוגמה, אתם חושבים אחרי שנים רבות לקנות דירה, אתם בוודאי נרגשים. עם כל ההתרגשות הזאת רוב האנשים יודעים רק שהם צריכים ללכת לבנק ולברר על משכנתא ושהם צריכים למצוא את דירת החלומות שלהם. עם זאת, האם בכך די? כמובן שלא, כי מה עם כל הצד המשפטי של הדברים? זה לא משנה אם אתם קונים דירה מיד שנייה או ישירות מהקבלן כי בכל מקרה על שירותיהם של עורכי דין מקצועיים לא כדאי לכם לוותר. עורך דין שידאג לאינטרסים שלכם זה הדבר הכי חכם שתוכלו להשקיע בו, אז למה אתם מחכים?

כך תבחרו עורך דין

עורכי הדין לענייני נדל”ן הם אנשי מקצוע שמכירים את התחום, יודעים לנסח חוזים ובעיקר: הם יודעים לדאוג לאינטרסים של הלקוחות שלהם. לכן כל כך חשוב שלמעמד החתימה ושלכל התהליך של המשא ומתן לא תגיעו לבד אלא עם עורך דין מצוין שיוכל לסייע. תוהים איך לבחור את איש המקצוע שלכם? אם כך, אנחנו ממליצים לכם לבדוק:

  • זמינות ללקוח
  • שנות ניסיון
  • המלצות
  • מחירים

ובנוסף לכך, עדיף שעורך הדין שלכם גם יהיה איש לבבי ונעים הליכות. אתם עומדים  להיות איתו בקשר יום יומי בכל התקופה שסביב רכישת הנכס, אז למה שתוותרו על האדיבות שמגיעה לכם מנותן השירות?

הסיכום על שכר הטרחה

אם חשבתם לרגע לפנות אל עורך דין כזה או אחר, לקבל ממנו שירות ורק בסוף לברר כמה זה עולה לכם, כדאי שתדעו שזו טעות. ראשית, לכל איש מקצוע מהתחום יש תעריפים אחרים ושנית, לכל איש מקצוע יש גם את שיטת הגבייה שלו. לכן חשוב לברר את הדברים מראש ולהבין האם מדובר על אחוזים מהעסקה או על כל שיטה אחרת לחישוב השכר. יתרה מכך, כדאי שתדעו שאתם גם יכולים להשוות מחירים ואפילו להתמקח לפני שאתם מקבלים החלטה, אז למה שלא תעשו זאת אם זה יעזור לכם לחסוך?

דילוג לתוכן