איך לעבור את מבחני הלשכה?

בשנים האחרונות הבחינות ללשכה ללשכת עורכי הדין נהיו קשות מנשוא, מתמחים רבים מתלוננים ומגישים ערער על הציונים ועל הבחינות עצמן שהיו מלכתחילה מכשילות ולא תואמות לתחום. השינוי החל בשנת 2017 כשהמתכונת לבחינות שונתה ובאופן חד במיוחד נוצרה מגמת ירידה באחוזי עוברי הבחינה. אז מה זה אומר? שלא כל המתמחים יוסמכו להיות עורכי דין? לוותר על החלום? להלחם בכל הכוח ולגשת לבחינות חוזרות ונשנות עד שנעבור?

אנחנו פחות מאמינים בייאוש, נכון – הבחינה במתכונת החדשה מכשילה הרבה מהמתמחים אך יחד עם זאת ניתן להתכונן לבחינה בצורה אופטימלית על מנת לעבור אותה בהצלחה. כדי לעשות זאת בהצלחה מתפנים המתמחים כחודשיים לפני הבחינה לתרגול, שינון וחזרה על החומר לילות כימים. ישנן שני נתיבים עיקריים שמתמחים בוחרים להתכונן לבחינה. בואו נבחן מהם ואותם נתיבים ומה עדיף מבין השניים.

נתיב אחד – למידה עצמית

אם אתם יודעים שאתם נמנים מאלו עם אלו שצריכים לשבת ימים שלבים שלמים כדי לשנן ולזכור, התחילו את הלימודים לקראת הבחינה מוקדם יותר. השקיעו זמן בשינון החומר וחזרה על תרגילים על מנת להצליח לענות על כמה שיותר שאלות לאורך המבחן. חשוב לשמור על הקצב בלמידה ולא להשאיר את השינון לרגע האחרון וכמובן לא להתחיל בכל הכוח ולאחר שבועיים שלושה אתם עם הלשון בחוץ ולא מצליחים לשבת על החומר ואף לו לשעה בודדת.

נתיב שני – למידה בקורס הכנה

היות והמבחן קשה בהחלט מומלץ להיעזר במישהו מקצועי שיעזור לכם לעבור את הבחינה באמצעות למידה בצורה מסודרת ומובנת בחזרה על החומר על מנת לעבור את הבחינה. Lawyers הוא בית תוכן והדרכה משפטית מהמתקדמים והמתפתחים שמלווים מתמחים רבים לקראת הצלחתם בבחינת הלשכה. הצטרפות למסלול כזה מאפשר לכם ללמוד בצורה שיטתית ויעילה את החומר בהתאם אופטימלי לבחינה שאתם עתידים בקרוב מאוד להיבחן עליה. לכן, הבנת החומר בהתאם לשיטת הבחינה מאפשר לכם להיות עם היד על העליונה כך שתוכלו לעבור את המבחן בצורה טובה יותר ואפילו קלה יותר. הלמידה כוללת שימוש בספרי לימוד המתאימים למתכונת הבחינה החדשה ולצרכי הנבחנים על מנת לעבור אותה בהצלחה. אל תהססו ופנו ל Lawyers על מנת ללמוד בדרך הנכונה לבחינות הלשכה.

Tags:

דילוג לתוכן